Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi?

Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi? aslın da etkiler boyu ve ya kalınlığı ilişki de aldığınız hazzı değiştirir en üst seviyelere taşır. Ama her şey büyüklük mü derseniz bize göre değil büyük bir penis mi yoksa tecrübeli mi sorusuna gelirsek tabi ki tecrübeli insan elindekiyle en iyi işçiliği çıkarır.

Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi? O yüz den önemli olan bana göre karşı da ki kişi ile ten uyumunu yakalamak ve zevk almak sadece beğendiğiniz kişi ile olur bize göre.

dcdyqiq 23780e2d 8102 4273 a30c 065516921446
Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi?

Beğenmediğiniz birisin de çok büyük bir penis olması sizi rahatsız eder belki ama sevdiğiniz birisi ile mükemmeldir. O yüz den zevk kavramları kişi den kişiye göre değişir siz kendinize uygun bir partner bulduğunuz da bunların hiç birinin önemi sizin için kalmayacaktır.

Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi? şimdi bir de size şöyle bir bakış açısıyla yaklaşalım vajina gün geçtikçe ilişkiye girdikçe ve ya doğum yapınca genişleyen. Esnek bir organdır o yüz den mesela doğum yapmış ve ya çok fazla farklı kişiyle ilişkiye girmiş kadınlar için penisin büyük olması onlar için daha haz almalarını sağlar. Yine de az önce söylediğim şey kaçınılmaz bir gerçektir çünkü tecrübeli erkek de büyük penis ihtiyacı yoktur. Çünkü onlar bir kadını nasıl mutlu edeceğini gerek seks anlamın da gerek diğer anlamlar da mutlu edebilir.

Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi?
Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi? 2

İnsanların bir de zevk alma tercihine de bağlı şimdi bu durum, yani buna biraz açık dil de sizlere açıklamalıyım çünkü yani herkes farklı bir kafa da ister istemez tercihler de değişiyor. Bazı kadınlar mesela boyun dan işlevinden ziyade grup yapıp bir den fazla kişiyle birlik de olmak dan haz alıyor. Yani şimdi bu kadına tek bir kişi olsan ne kocaman bir penisin de olsa fark etmiyor yani o kadın ondan keyif alıyorsa. Ona tek başına ne yaparsan yap fasa fiso gelir dediğim gibi zevkler ve renkler tartışılamaz. Herkesin bir keyif aldığı şey var ve bunu değiştiremeyiz siz yine de karşınız da ki kişiye isteklerine göre hareket edin.

You are currently viewing Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi?
Penis Büyüklüğü Tatmini Etkiler Mi?