Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? kadınların hep merak ettiği hatta günlerce arayıp her yerden araştırdığı bir soruya yanıt vermek adına bura da buluştuk. Hepimiz toplumumuz da kızlık zarının önemli olduğunu biliyoruz her ne kadar artık insanlar bu konu da kendini rahat hissetse de. Bazı kadınlar için ya nasıl olacak evleneceğim ama kız değilim düşüncesini ister istemez aklına sokan kültürel bir psikolojidir. Yani şimdi haliyle rahat bir çağdayız insanlar kolay bir şekil de sevgili olabiliyor ve flört ilişkiler de bile olaylar bir an da seks boyutuna dönebiliyor. Şimdi zaman ve olaylar böyle olunca her ne kadar kaçsak da bu durum dan başımıza geleceği varsa geliyor kaçamıyoruz yani. Eskisi gibi değil durumlar yani bunun suçlusu da biz değiliz, zaman değiştikçe insanlar ve düşünceleri de değişiyor.

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?
Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? makaleme başlama dan önce sizlere her ne olursa olsun şunun tavsiyesini vermek istiyorum dostlarım.

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? Siz de herkes gibi bu kültürel gelen psikolojik durum karşısın da kendinizi ve sosyal hayatınızı mahvetmenize gerek yok. Bu sorun da artık ülkemiz de gelişen tıp sayesin de iyi yerlere gelmiş ve bu sorunun da artık bir çaresi doktorlarımızca mevcut. Yani bu durum artık imkansız bir hal den kolayca halledebilecek yerlere gelmiştir o yüz den yok yere kendinizi sıkmaya ya da daraltmaya gerek yoktur.

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? FOTO
Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? FOTO

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? Nasıl dikileceği konusun da kesinlikle korkmanıza gerek yoktur, lokal anestezi ile iki farklı yol dan kızlık zarı dikimi sağlanır.

Birisi geçici birisi ise kalıcı olarak iki çeşit dikim ameliyatı bulunur bu biraz da sizin tercih edeceğiniz durum ile alakalıdır. Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? Sizlere sebepleri ile birlik de bununla ilgili kısa bir açıklama da bulunacağım ve sizler için yararlı olacağını düşünüyorum. Bu ameliyatlar kesinlikle yüksek risk taşıyan ameliyatlar değildir, her iki ameliyat da da iki veya altı gün ilişki öncesi dikiş yapılır. Ve her iki ameliyat sonrasın da ilişkiye girdiğiniz de vajinadan kan gelir, tahminen on beş yirmi dakika sürer ve kesinlikle acı hissetmezsiniz.

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? FOTO
Kızlık Zarı Nasıl Dikilir? FOTO