Erkekleri Yatakta Mutlu Etmenin Sırları

Toplum olarak batıya bakıldığı zaman çoğunlukla sekste kadınların çok başarılı olduğunu söyleyemem. Erkekler çocukluktan itibaren penislerini onur duyulacak bir organ olarak görür, bu şekilde yetiştirilir. Kadınlar ise hep gizleyecek bir organ hep koruması gereken bir organ olarak gösterilir. Mahremiyet aslında tüm inançlarda kadın ve erkek içinde geçerlidir. Ancak bir erkeğin penisinden utanmaması böyle bir organın varlığını kabul etmesi ve hemcinsleri arasında boyutları ile böbürlenebilecek noktada geyik konuşmalarına girebilmesi ne kadar tuhaf geliyor sizlere değil mi? Aslında bu durum kadınlar için daha çok gerçekleşmesi gereken bir durum çünkü kadının doğurabilme yeteneği vardır ve asla utanılması gereken bir durum değildir.

Regl olduğunu bile saklayan milyonlarca kadın var

Feminist kadınların İslam ülkelerinde yaptığı araştırmalara bakıldığı zaman kadınlar regl söylemekten bile utanırlar. Aslında regl olmak tuvalete gitmek, su içmek, nefes almak gibi doğal bir eylemdir. Siz hiç dışarıda akşam yemeğinde lavaboya gideceğiniz zaman utandınız mı? Ama bir ped ihtiyacınız olduğu zaman bunu çantanızda ekstra özen gösterilen bir yere saklıyorsunuz değil mi? Aslında herkes içten içe bu durumun ortaya çıkıp birine söyleyince hayal dünyasında çeşitli komple teorileri geliştiriyor. Erkekler kendi aralarında rahatça kondom ihtiyaçlarını dile getirip birbirinden utanmadan isteyebiliyorlar. Ama kadınlar ped ihtiyaçları için bile bu durumu gizli bir şekilde gerçekleştiriyor.

Cinsellikten utanmayın!

Yukarıda belirttiğim gibi kadınların cinsellikten utanmalarını sağlayan  en büyük neden toplum baskısı, yetiştirilme tarzı ve aile yapısıdır. Evlenip ilk defa cinsellik yaşayan her kadının başına gelmiştir muhakkak. İlişki öncesi veya sonrası partneriniz cinsel organını hiçbir örtü gibi bir malzeme ile kapatma gereği duymadan sizinle sohbet edebiliyor. Hatta seks dışında bile cinsel organı ile elini pantolonun içerisine sokmak sureti ile oynayabiliyor. Çünkü bunun varlığından utanmıyor hatta çoğu penisi ile gurur duyabilecek boyuttadır. Erkekler penisleri kaşındığı zaman bile rahat ortamlarda eli ile kaşıya biliyor ama bu durum sadece erkeklere özgü değildir. Kadınlarda vajina kaşıntısı akıntı vb. gibi semptomlarda kaşınma yanma gibi hisler olabiliyor. Ama hiçbir kadının pantolonunun içerisine elini atıp vajinasını kaşıdığına şuana kadar şahitlik etmedim.